Biz bir aileyiz...

Biz samimiyetle papatyanın kolları gibi birbirimize bağlı bir aileyiz. Müşterilerimizide kendimiz gibi görüyoruz.

Samimiyetimizi, müşterilerimizin anlaması bizim için çok önemlidir.

Bu şu demektir; istenilen ürünü en iyi şartlarda ve en iyi kalite standardı ile sunuyoruz. İstemeden yapılan hata hemen düzeltilecektir. Bir süre sonra, herkesin şirketimizi kendi yeri gibi göreceğine inanıyoruz.

Misyonumuz

MELOS A.Ş. Global dünyaya entegre olan ülkemizde otomotiv yan sanayi, beyaz eşya, kablo sanayi, ayakkabı, inşaat sektörlerinde gereksinim duyulan pek çok ürünün hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Türkiye'de 50 yıldır sanayici olan bir grubun farklı sektörlere açılma isteği ve kararlılığıyla doğan MELOS A.Ş., bugüne kadar ithal edilmekte olan kauçuk ve plastik bazlı ürünlerin üretiminde kullanılan hammaddeleri, doğal kaynak zengini ülkemizde üretiyor olmanın haklı gururunu duymaktadır.

Kauçuk ve plastik bazlı ürünler alanında imalat yapan siz değerli üreticilere, bazı hammaddeleri üreterek, bazılarının ise sadece alım satımını yaparak hizmet vermek üzere yola çıktık. Olumlu işbirliğimiz ile ülkemize kaliteli ürünler sunmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmak en büyük hedefimiz.

Vizyonumuz

Ülkemizin değişik sektörlerinde faaliyet gösteren iş ortaklarımızın da bizlere sağlayacağı güç ile "uluslararası arenada aktif bir şirket" olarak yolumuza devam etmek kuruluşta belirlenen ilk amacımız. Grubumuzun bugüne değin değişmeyen "müşteri odaklı hizmet" anlayışı ile üretim yapmaya kararlıyız.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutmak ve geliştireceğimiz yeni ürünlerle "geleceği, bugünden görmeyi" vizyonumuz olarak belirledik. Ürettiğimiz her ürünün arkasında olarak, üretimin her aşamasında teknik destek sağlayarak "sizin firmanız, bizim firmamız" anlayışı ile omuz omuza yarınlara büyüyerek ulaşacağız.